whatsapp indir WhatsApp Messenger İndir

WhatsApp Messenger Meta tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan çevrimiçi bir sohbet uygulamasıdır.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Android, iOS, Windows
Yayımcı: Meta
Kategori:
Ekleyen: webhisto
Tarih: 16 Kasım 2022

WhatsApp Messenger Meta tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan çevrimiçi bir sohbet uygulamasıdır. Android, iOS ve Windows cihazların tümünde kullanabileceğiniz WhatsApp Messenger’da anlık yazılı, sesli ve görüntülü görüşmeler için internet bağlantısı olması yeterlidir.

WhatsApp üzerinde sınırsız sohbet edebileceğiniz gibi aynı zamanda fotoğraf, video, konum ve belge gibi dökümanlar yollayabilir, ailenizle, arkadaşlarınızla gruplar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınıza WhatsApp uygulaması yükleyerek yada web.whatsapp.com üzerinden karekod okutarak WhatsApp hesabınızı açabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasını android, ios ve windows işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve internete bağlı olduğunuz her yerden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

WhatsApp Web Giriş

Numaranıza ait WhatsApp hesabını bilgisayar üzerinden kullanmak istiyorsanız WhatsApp PC Uygulamasını indirebilir veya web.whatsapp.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Ardından telefonunuzda bulunan WhatsApp uygulamasını açın. Sağ üst köşedeki 3 noktaya tıklayın. Açılacak menüden “bağlı cihazlar” diyerek web sayfasında bulunan karekodu okutun.

Böylece WhatsApp hesabınızı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
whatsapp indir

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger Meta tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan çevrimiçi bir sohbet uygulamasıdır.

    Ücretsiz| Android, iOS, Windows
zoom indir

Zoom

Zoom, sanal toplantılar, video konferans, doğrudan mesajlar ve işbirliği etkinlikleri düzenlemek için popüler bir platformdur.

    Ücretsiz| Android, iOS, Windows
dolap uygulaması indir

Dolap Uygulaması

Dolap uygulaması, kadın, erkek, bebek, çocuk, ev & yaşam ve elektronik kategorilerinde çeşitli markalara ait ikinci el yada sıfır ürün alışveriş sitesidir.

    Ücretsiz| iOS / Android