whatsapp indir WhatsApp Messenger İndir

WhatsApp Messenger Meta tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan çevrimiçi bir sohbet uygulamasıdır.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Android, iOS, Windows
Yayımcı: Meta
Kategori:
Ekleyen: webhisto
Tarih: 16 Kasım 2022

WhatsApp Messenger Meta tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan çevrimiçi bir sohbet uygulamasıdır. Android, iOS ve Windows cihazların tümünde kullanabileceğiniz WhatsApp Messenger’da anlık yazılı, sesli ve görüntülü görüşmeler için internet bağlantısı olması yeterlidir.

WhatsApp üzerinde sınırsız sohbet edebileceğiniz gibi aynı zamanda fotoğraf, video, konum ve belge gibi dökümanlar yollayabilir, ailenizle, arkadaşlarınızla gruplar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınıza WhatsApp uygulaması yükleyerek yada web.whatsapp.com üzerinden karekod okutarak WhatsApp hesabınızı açabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasını android, ios ve windows işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve internete bağlı olduğunuz her yerden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

WhatsApp Web Giriş

Numaranıza ait WhatsApp hesabını bilgisayar üzerinden kullanmak istiyorsanız WhatsApp PC Uygulamasını indirebilir veya web.whatsapp.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Ardından telefonunuzda bulunan WhatsApp uygulamasını açın. Sağ üst köşedeki 3 noktaya tıklayın. Açılacak menüden “bağlı cihazlar” diyerek web sayfasında bulunan karekodu okutun.

Böylece WhatsApp hesabınızı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
anydesk indir

AnyDesk

AnyDesk uzaktan destek ve eğitim yazılımıdır. Uzaktaki bir kullanıcının cihazına bağlanarak yardımcı olmayı yada eğitim vermeyi sağlamaktadır.

    Ücretsiz| Win, iOS, Android
tjk mobil

TJK Mobil

TJK yani Türkiye Jokey Kulübü 23 Ekim 1950 tarihinde kurulmuş olup, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın periyodik sürelerde yenilediği sözleşme üzerinden almış olduğu yetkiyle at yarışları düzenleme konusunda yetkili tek kurumdur.

    Ücretsiz| Android, iOS