tjk mobil TJK Mobil İndir

TJK yani Türkiye Jokey Kulübü 23 Ekim 1950 tarihinde kurulmuş olup, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın periyodik sürelerde yenilediği sözleşme üzerinden almış olduğu yetkiyle at yarışları düzenleme konusunda yetkili tek kurumdur.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Android, iOS
Yayımcı: TJK
Kategori:
Ekleyen: webhisto
Tarih: 16 Kasım 2022

Ülkemizde pek çok yarış sever at yarışlarını takip etmekte ve sık sık ganyan oynamaktadır. Günlük at yarışlarının takibi resmi site olan tjk.org’dan ve yine TJK’a ait TJK mobil uygulaması üzerinden yapılabilmektedir.

TJK mobil uygulaması sayesinde hem Türkiye’de hem de anlaşmalı olduğu kurumlar tarafından yurt dışında düzenlenen at yarışı programlarına, yarış sonuçlarına, at ve jokey bilgileri gibi at yarışları hakkında birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu bilgilere ister tjk.org üzerinden isterseniz android ve ios cihazlar için hazırlanan resmi tjk mobil uygulaması üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

TJK Mobil Güncelleme

TJK Mobil Türkiye Jokey Kulübü tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak sunulan bir mobil uygulamadır. Android ve iOS işletim sistemlerine sahip olan bu uygulamayı dilediğiniz zaman indirebilir veya güncelleyebilirsiniz. TJK Mobil uygulamasını güncelleme işlemleri daha stabil ve açıkları kapanmış bir uygulamaya sahip olmanıza olanak tanımaktadır. Güncelleme işlemlerini TJK.org resmi sitesine giriş yaparak kolaylıkla yapmanız mümkündür.

Uygulamanızı güncel tutarak at yarışı dünyasındaki gelişmeleri daha rahat takip edebilir, yarışlarda koşacak atlara ait oranları öğrenebilir, para yatırabilir ve kupon oluşturabilirsiniz.

TJK Sonuçlarını Anında Öğrenin

Türkiye Jokey Kulübüne ait olan resmi site ve uygulama üzerinden en güncel koşu sonuçlarına ulaşabilir, gelecek koşular ve koşacak atlar ile jokeyleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Anlık olarak takip etmek ve Tjk sonuç bilgilerine erişmek için TJK mobil uygulamasına sahip olmanız yeterli olacaktır.

TJK TV Canlı İzle

At yarışlarını izlemekten keyif alıyor ve internete bağlı olduğunuz her yerden seyredip kaçırmamak istiyorsanız resmi siteye ait olan TJK CANLI linkinden 7/24 izleyebilirsiniz.

TJK Mobil Programı İndir ve Yükle

TJK Mobil uygulamasını cep telefonunuz yada tabletinize yükleyerek internete bağlı olduğunuz her yerden at yarışlarını takip edebilir, at yarışı oynayabilir ve sonuçları görebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
dolap uygulaması indir

Dolap Uygulaması

Dolap uygulaması, kadın, erkek, bebek, çocuk, ev & yaşam ve elektronik kategorilerinde çeşitli markalara ait ikinci el yada sıfır ürün alışveriş sitesidir.

    Ücretsiz| iOS / Android
lili apk indir

LiLi APK

LiLi APK, Instagram kullanıcılarının hikayelerini gizli bir şekilde görmenize olanak tanıyan oldukça popüler bir uygulamadır.

    4MB| Ücretsiz| Android
tjk mobil

TJK Mobil

TJK yani Türkiye Jokey Kulübü 23 Ekim 1950 tarihinde kurulmuş olup, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın periyodik sürelerde yenilediği sözleşme üzerinden almış olduğu yetkiyle at yarışları düzenleme konusunda yetkili tek kurumdur.

    Ücretsiz| Android, iOS