dolap uygulaması indir Dolap Uygulaması İndir

Dolap uygulaması, kadın, erkek, bebek, çocuk, ev & yaşam ve elektronik kategorilerinde çeşitli markalara ait ikinci el yada sıfır ürün alışveriş sitesidir.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Trendyol
Kategori: Alışveriş
Ekleyen: webhisto
Tarih: 3 Aralık 2022

Dolap uygulaması, kadın, erkek, bebek, çocuk, ev & yaşam ve elektronik kategorilerinde çeşitli markalara ait ikinci el yada sıfır ürün alışveriş sitesidir.

Dolabınızda fazlalık olup kullanmadığınız elbise, ayakkabı, bot, tshirt yada gömlek gibi eşyalarınızı dolap uygulamasında ilan açarak ihtiyacı olan başka insanlara hemen satabilirsiniz.

Dolap Uygulaması Nedir, Ne İşe Yarar?

Kullanmadığınız boş boş duran, fazlalık olan tüm ikinci el eşyalarınızı dolap uygulaması üzerinden değiştirebilir, satabilir ve paraya çevirebilirsiniz.

Sıfır yada ikinci el fark etmez paraya çevirmek istediğin her eşyanızı anında satabilir ve başka satıcıların sattığı ürünleri satın alabilirsiniz. Üstelik tüm bunları trendyol güvencesi ile yapabildiğinizi unutmayın.

Dolap Trendyol’a mı Ait?

Dolap sitesi ikinci el ve yeni etiketli ürünlerin satıldığı bir platform olup trendyol güvencesine sahiptir. Esnaf yada şirketlerin değil bireysel kullanıcıların ellerinde bulunan fazla ürünleri satmalarına olanak tanımaktadır. Kullanıcılar burada fazlalık ürünlerinin satışını gerçekleştirerek paraya çevirmekte aynı zamanda ihtiyaçları olan insanlara yardımcı olmaktadırlar.

Daha fazla uygulama için uygulama indir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
tjk mobil

TJK Mobil

TJK yani Türkiye Jokey Kulübü 23 Ekim 1950 tarihinde kurulmuş olup, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın periyodik sürelerde yenilediği sözleşme üzerinden almış olduğu yetkiyle at yarışları düzenleme konusunda yetkili tek kurumdur.

    Ücretsiz| Android, iOS
zoom indir

Zoom

Zoom, sanal toplantılar, video konferans, doğrudan mesajlar ve işbirliği etkinlikleri düzenlemek için popüler bir platformdur.

    Ücretsiz| Android, iOS, Windows
lili apk indir

LiLi APK

LiLi APK, Instagram kullanıcılarının hikayelerini gizli bir şekilde görmenize olanak tanıyan oldukça popüler bir uygulamadır.

    4MB| Ücretsiz| Android